| rateu a întrebat:

Salut.De cateva saptamani m-a disperat Samsung Galaxy S2 plus.Isi pierde semnalul, iar cand ma duc in centru isi ia imediat semnal.Am incercat sa bag o cartela de Vodafone in el, dar nu prinde semnal.Mentionez ca telefonul are IMEI atunci cand nu are semnal.Ce poate sa fie? Trebuie schimbata antena? daca da cat costa aceasta cu tot cu reparatie?(Nu am garantie)Se poate rezolva si fara sa il duc la service? Ajutor va rog. Funda

1 răspuns:
| sabistu a răspuns:

Mane asa patesc si e poate ai ziduri graose sau tu stai intr-un loc cu semnal slab