| Tente a întrebat:

De cateva zile am Instagram. E cont privat. Am dat follow la 54 de persoane a doua zi cand am intrat am vazut ca am 567 de persoane pe care "le urmaresc". Nu stiu de unde au aparut si cum sa scap de ele va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Paier_Bianca_2001 a răspuns:

Poate că acele persoane au hack pentru aprecieri. Gen, atunci când îți bagi hack, diferite persoane random îți apreciază pozele. Persoane care, mai mult ca sigur habar nu au cine eşti şi că ți-au apreciat fotografia. Sper că te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le dai unfollow, individual. Pe rând...
Habar nu am ce s-a întâmplat cu contul tău, mai ales că e privat. Ei ar fi trebuit să îți solicite acordul, ca să le permiți accesul la postările tale. Probabil e o eroare. Fiindcă dacă dai prea mult click pe "follow", într-un interval scurt, Instagram îți blochează contul. Nu știu dacă ți-ar fi permis să dai follow la 567 de persoane în câteva zile, din cauza asta cred că e un bug.
PS. Ar fi ok, dacă ți-ai schimba (și) parola.

| Tente explică (pentru floresdemayo):

Am schimbat... Si am spus le dadeam unfollow dar apareau altii si mai mutli.