| IntrebareIntrebare88 a întrebat:

De cateva zile, butonul din mijloc al mouse-ului nu merge cum trebuie. Cand dau click pe el, volumul se pune pe "mute", iar cand rotesc rotita in sus, volumul creste, iar in jos volumul scade, si nu stiu de ce merge astfel. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Ghost a răspuns:

Vezi ca ai schimbat in winamp sa dai mai tare sau mai incet din rotita de la sobolan cauta la optiuni in winamp si dupa configurare

2 răspunsuri:
| spawns a răspuns:

Salut! Intra in controlpanel----->Mouse----->si acolo unde scrie butons---->Wheel Button si dai in jos pana alegi ce iti convine.Sau mai este o optiune daca vrei sa fie ca la inceput apesti pe butonul: Restore default. Funda?

| IntrebareIntrebare88 explică:

Am rezolvat problema, am gasit asta pe forum-ul winamp http://forums.winamp.com/showthread.php?t=266231, iar tot ce trebuie sa faci,daca, ai un mouse cu cablu, cred ca merge si cu mufa normala, dar eu am cu mufa usb, intri la mouse din control panel, la hardware, dezinstalezi mouse-ul, i-l scoti din mufa, i-l pui la loc, daca e usb, nu trebuie restartat calculatorul, dar daca este cu mufa, cred ca trebuie dat un restart