| RANGE a întrebat:

Salut de cateva zile imi apare "Error Code 643 Windows Update encountered an unknown error" la windows 7 imi da sa fac update la windows le instalez,ii dau restart si cand se aprinde imi zice sa ii fac restore, ii fac si asta imi zice ca s a rezolvat si cand dau din nou restart o i a de la inceput sa ii fac restore.Cum il fac ca mi a mancat zileleee :'(

Răspuns Câştigător
| tudor1104 a răspuns:

Si eu am patit la fel acum cateva luni...Laptopul meu avea virusi si tot felul de cookie-uri.Cel mai bine ar fi sa apelezi la personal specializat cum ar fi la un service.Succes! Funda?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Opreste automatic updates, da-le pe manual. Nu te va mai intreba nimic, si poti trai si fara update, fara probleme.

| RANGE explică (pentru valentingb):

Nu stiu ce sa zic laptopul l am luat nou acum cateva luni, windows e original si de aia imi este mai mult necaz, daca era piratat le dadeam pe manual, poate reusesc sa rezolv problema daca nu, nu am incotro