| madalinpatrasc a întrebat:

Salut.de cateva zile internetul imi merge mai greu decat inainte ...inainte nu trebuia sa astept sa se incarce fimuletele pe youtube iar acum trebui sad...ce ar fi de vina? am internet de la romtelecom

Răspuns Câştigător
| MajorKing a răspuns:

Conexiunia trebuia sa fie mai mare da no... poate e de la ei. la mine este de 500. 00kbps sau pe acolo am crezut ca este mai mica ca daca era mai mica puteai sa suni la ei si te rezolvau. incearca sa suni maine la ei si zile daca merge tot asa sau daca iti cade netu ...altceva nu stiu! daca se rezolva astept funda happy

3 răspunsuri:
| MajorKing a răspuns:

Pai aicia depinde! mie imi mai cade din cand in cand si imi vine sa il sparg!:(dar poti sa suni la ei si sa le zici ca tia scazut traficu sau ca nu iti mai merge cum trebuie... incearca http://vitezamea.go4it.ro/ o sa ti se deschida o alta pagina si dupa trimite-mi in napoi ca iti scrie acolo...;)

| MajorKing a răspuns (pentru madalinpatrasc):

Conexiunia trebuia sa fie mai mare da no... poate e de la ei. la mine este de 500. 00kbps sau pe acolo am crezut ca este mai mica ca daca era mai mica puteai sa suni la ei si te rezolvau. incearca sa suni maine la ei si zile daca merge tot asa sau daca iti cade netu ...altceva nu stiu! daca se rezolva astept funda happy

| Doge_Edy_1997 a răspuns:

Pentru ca romtelecom... Duminica se instala cu 1.3-1.5 MB/s si acum cu 400-500 KB/s.Pe telefon cica 64MB/s dar trebuie sa astept cel putiin dublu cat videoclipul ca sa se incarce.