| iolanda17 a întrebat:

:*
De cateva zile ma framanta o intrebare. Poate cineva afla cu cine vorbesc eu pe mess, sau ce fara sa aiba acces la pc-ul meu?
Adica exista vreun program cu care ar putea afla asta? :-s
Astept parerile voastre:*

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Categoric Da! este vb. de "Program conectare proxy la proxy" tongue dar e folosit de marii hackeri(acestia fac rau, legat de PC si 'net)winking asa ca nu e cazul ca tu sa afli ceia ce ar face un hacker happysi asa mai departe.
Pa, pa!

| piticot a răspuns:

Scuze JeSs tu stii ce este sau ce inseamna proxi? Spre exemplu acum cand sunt pe acest site ip-ul meu e proxi.Si apropo nu trebuie sa fii hacker ca sa intri in calculatorul cuiva.Sunt cel putin 10 programe care fac asta fara prea mare bataie de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, se poate afla si ce si cu cine vorbesti si poate sa vada si ce ai in calculator. Doar ca nu poate oricine, trebuie sa se priceapa putin. Iti cotrobaie prin calculator si face ce vrea, fara ca tu sa stii, ti-l porneste si cind nu esti acasa, ca sa umble nestingheritwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JeSsYkA, esti bestiala. Mai spune o data, ca n-am inteles bine cum se numeste programul ala. Dar spune-mi mie, nu o mai spune public rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pornirea nu e chiar asa... nu ti-l poate porni... doar daca e langa el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B3nny96, daca nu e deconectat de la priza si nu e deconectat de la net (lucru care cam in 90% din cazuri nu se intimpla, toti tin calcu in priza si cu mufa de la net infipta in el), atunci ti-l porneste fara probleme. Deci 90% din utilizatorii de calculatoare, sint expusiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica iti porneste calculatorul laughing) sensei... u cum poti porni un calculator care este inchis.si care nici macar nu lucreaza internetul. sa nu mai zic ca majoritatea pc-urilor au wake on lan desabled. ce sti u sa faca asa ceva laughing. mai intereseaza-te.si app nu-i chiar asa usor sa intri intr-un calcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirceabondar, nu crezi ca pepenele are simburi, pina nu-l tai? Ok, de ce m-as agita? Fie ca tinehee hee