| maite13 a întrebat:

de cateva zile nu imi mai apar emoticonurile la messenger, atunci cand le tastez imi apar in spatiul de scris dar cand le trimit nu mai apar nici celeilalte persoane cu care vorbesc.
Am messenger v11.5
Ce problema credeti ca are?

2 răspunsuri:
| Pearl01 a răspuns:

Buna! Pai poti instala o alta versiune de messenger sau poti reinstala versiune care o ai...e probabil o eroare de la el sau poate ai virusi in calculator.

| florinmusat09 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa il reinstalezi sa sa cauti alta versiunebig grin