| lascudaniel a întrebat:

Salut,de cateva zile telefonul meu a cam luat-o razna.(Samsung galaxy s2).Cand il sting,imi arata bateria, dupa care se stinge arata iar bateria si tot asa..il aprind foarte greu. uneori usb-ul nu mi-l citeste..am bateria plina si dintr-o data daca ii dau restart e jumate.Stie cineva de la ce poate fi? (nu e de la soft)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie de la frig thinking Majoritatea telefoanelor o iau razna de cand cu gerul asta :/

| Serban147 a răspuns:

Poate o fi de la frig? Chiar nu stiu!
Si mie mi s-a intamplat asta (Am Samsung Galaxy S PLUS)! De preferat daca vrei sa il repari du-te la magazinul de unde l-ai luat!