| Ha0s a întrebat:

Salut de ce atunci cand pornesc bonus switch-ul imi apare o eroare exception: main.cpp|78||InitModule. Fehler beim Initialisieren der Clientfunktionen, der Bot muss beendet werden. Melde dich bitte mit Servname auf meiner Facebook-Page. La unele metine merge. am windows 7.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ești amabil să traduci din germană în română, acel mesaj, poate te ajut.Germana nu e punctul meu forte.Succes

| Ha0s explică (pentru DeyCj):

Excepție: main.cpp | 78 | | module de Inițializare. Nu a reușit să inițializeze funcțiile clientului, botul trebuie să fie încheiată. Vă rugăm să vă înscrieți la Servname pe pagina mea de Facebook. La unele metine îmbinare.

| DeyCj a răspuns (pentru Ha0s):

E vorba de un server privat.Deci intră pe facbook și înscrie-te pe server-ul respectiv ca să obții detaliile de logare sau certificatul de securitate pntru a te loga pe acel server.Succes

| FatalErorr a răspuns (pentru DeyCj):

Detaliaza ce trebuie facut...

| Ha0s explică:

Tot degeaba. exista sansa ca switch bonusul sa nu fie bun? daca aveti altul care merge dati-mi si mie linkul de descarcare. Multumesc