| Rapidistu_Ionut_1994_JZne a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa instalez niste programe cum ar fi " nero 6, powerIso, bsplayer " imi apare aceasta eroare?

" Error launching installer "? doar ce am schimbat windowsul... care sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

De unde instalezi softurile mentionate? Daca le-ai luat de pe net, s-ar putea ca folderul in care s-au descarcat sa contina diacritice ("Descărcări), din acest motiv neputand lansa aplicatiile dorite. Redenumeste folderul sau muta pe desktop aplicatiile de instalat. Daca nu e asta problema, incearca sa redenumesti kitul de instalare al fiecarui soft si apoi reincearca instalarea in sistem.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai bagat? S-ar putea sa fie unul cu probleme, mi s-a intamplat!

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru dannyel86):

Asta era, am mutat programele pe desktop si acum merg. mersi