| Joaannaa a întrebat:

de ce cand bag cablul de date de la telefon (samsung) nu imi apare nimic pe ecranul de la PC (doar pe ecranul de la telefon unde imi apare sa alegtongueC Studio, Media Player, Mass Storage si Printer dar oricare as alege-o nu imi apare nimic pe Desktop). cum pot rezolva aceasta problema? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| andreipetresu a răspuns:

Pentru ca nu l-ai instalat in memoria calculatorui. Intra la control panel, apoi hardware and sound si dai cautare. Dupa ce il gaseste il instalezi iar apoi merge. (ar trebui sa ii dau si un restart calculatorului). funda?

6 răspunsuri:
| florynyk92 a răspuns:

Ai probleme cu driverele! trebuie sa instalezi Samsung pc studio pentru telefonul tau si daca asta nu merge atunci trebuie sa dezinstalezi driverele telefonului si sa le instalezi din nou! e complicat stiu... sper sa te descurci succes!

| EvangelineLovin a răspuns:

Alegi pe telefon mass storage si ca sa trimiti chestii pe tel dai click pe melodie sau ce vrei sa transferi, click dreapta-send to local disk si ce litera apare pentru telefon. Cred ca dupa aia trebuie sa-ti apara telefonul in my computer.

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Imposibil trebuie sa iti apare ceva cand bagi cablul de date in tel si in pc iti apare dupa un timp ceva jos de tot cum ar arata o pictograma cu un telefon...

Răspuns utilizator avertizat
| LostSoul2012 a răspuns:

Iti trebuie un software care il poti descarca,de exemplu eu am un Nokia si imi trebuie Nokia Suite pentru a comuta obiecte k telefonul, nu sunt sigur de numele software-ului, dar stiu ca este gratuit