| IonutViliman1974 a întrebat:

De ce cand filmez cu Mirilis Action in format.AVI,nu imi da voie sa-l uploadez pe YouTube? Adica dau Upload,dar acolo unde te pune sa alegi un titlu,descriere,tag-uri etc. imi zice in dreapta ca formatul video si audio nu este recunoscut, iar intr-un final uploadarea esueaza.Am incercat si cu alt browser,dar degeaba,am incercat o multime de Video Convertoare, dar nu functioneaza.Ce pot sa fac? Multumesc!

1 răspuns:
| Cata20314 a răspuns:

Salut. Youtube nu suporta fisierele in format.avi trebuie sa le "randezi" si poti folosi camtasia studio sau windows movie maker sau multe alte programe...