| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut de ce cand intru in Internet Explorer nu imi merge bine de exemplu cand descarc o melodie cu Youtube downloader sau cu relplayer spune ca programul a terminat functionarea

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Incearca sa actualizezi Internet Explorer.

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai vazut toate glumele cu Internet Explorer? Nu e la fel de bun ca celelalte browsere si nici nu mai este folosit. E incet si invechit de acum.

| BMicha3l a răspuns:

Incearca un alt browser: Opera, Google Ghrome, Mozila Firefox. Eu folosesc cel mai mult Mozila Firefox.

| BostanDaniel1974 explică (pentru BMicha3l):

Le am si merg perfect intrebarea mea era de ce IE nu ruleaza cum ar trebui

| BMicha3l a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

De obicei IE nu ruleaza bine. Oricum, bafta in gasirea unui raspuns mai folositor.