| M371n1s7 a întrebat:

Salut.
De ce cand intru pe tableta (Allview alldro2 speed quad) pe facebook (browser) imi arata exact ca pe pc?

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Pentru că ești pe browser, dacă dorești să nu se vadă ca și pe PC, descarcă aplicația din Magazin Play happy

| M371n1s7 explică (pentru هوراس):

Stiu am aplicatia instalata dar ma refer ca pe smartphone pe browser pe fb nu imi arata ca pe tableta.

| هوراس a răspuns (pentru M371n1s7):

Păi sunt versiuni diferite happy

| Jipa95 a răspuns:

Iti va arata ca pe pc daca intri cu chrome, mozila, etc. Daca intrii cu aplicatia facebook, va avea o interfata diferita happy