| Andrei900Boss a întrebat:

De ce imi apare o eroare Microsoft acum imi apare pe Microsoft try that again-Page could not be loaded.Please try again later in windows store si nu o pot remedia. Orice Windows 10 care sta 1-2 luni sau 3 luni de zile apare cate o errore.

4 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Sunt în mentenanță cel mai probabil. Dă un restart la router și scoate cablul/dezactivează wifi și activează-l din nou. Dacă nu funcționează, încearcă să-ți faci conexiune prin date mobile cu telefonul (faci hotspot). Probabil că ip-ul pe care-l ai nu este acceptat. De aceea te vei conecta c-o altă adresa ( cea de pe datele mobile). Dacă încă nu funcționează, cu siguranță este mentenanță. Aștepți o zi

| Andrei900Boss explică (pentru GPA):

Am vazut eu cred ca a fost de la iei.

| GPA a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Dar acum îți funcționează store-ul, da?

| Andrei900Boss explică:

Sau e de la iei de la Microsoft! Later inseamna incearca mai tarziu.