| unromantraditional a întrebat:

De ce imi apare pe facebook portretul acela gri in loc de poza de profil? Mentionez ca poza de profil o aveam de 2 saptamani. Acum am schimbat-o, dar la cea care nu mai aparea, imi apare un fundal alb atunci cand dau click pe ea... imi apar si like-urile dar poza nu apare. De ce?

1 răspuns:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Pai adauga alta poza, si vezi daca face la fel, daca da, vorbeste cu cei de la Facebook prin e-mail, si semnaleaza-le lor, problema aparuta, succesuri!winking big grin