| g2br13l a întrebat:

De ce literele japoneze sau altele imi arata ca niste patrate -dreptunghiuri? si ce as putea face in privinta asta? mentionez ca am win xp pe calculator! Dau funda cine imi spune explicit si bine ce sa fac
P.S : scuze pentru categorie daca am gresit-o

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la W7 la fel arata. Asta, pentru ca tastatura pe care o folosim nu are idiogramele japoneze. Vrei sa o schimbi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, s-a postat inainte de a termina.
Ai putea adauga tastatura japoneza (in Control panel, Language, etc) dar nu stiu daca exista. Poti sa incerci.

| g2br13l explică (pentru anonim_4396):

Mersi o sa incerc daca merge am sa-ti dau funda cu cea mai mare placere!