| CristiB93 a întrebat:

De ce mi se blocheaza laptopul la cateva minute dupa ce il pornesc de fiecare data? Trebuie sa astept 10 minute sa isi revina si sa fuctioneze cat de cat normal. Toate programele mi se deschid greu si se blocheaza.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Caldura

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Si ce ar trebui sa fac?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Sa il cureti de praf, e o ipoteza pot fi en posibilitati

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Fii mult mai clara : numele laptopului, componentele lui, sistemul de operare, data in care l-ai achizitionat.E degeaba pusa intrebarea daca nu esti precisa!

| CristiB93 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Sony vaio VGN CR21Z Windows 7 64 biti. Memorie 2 GB. L-am primit acum 5 ani. Cred ca e mai vechi de 6 sau 7 ani. Ce pot sa zic a mers bine pana acum ceva vreme.

| SySwOw a răspuns:

Ce laptop ai si ce componente are, ca asa cum spui tu poate fi mii de poibilitati., virusi, lipsa defragmentarii, anumite setari care nu trebuie, si daca are cumva si "leziuni fizice"

| gianinap101 a răspuns:

E vechi sistemul

| CristiB93 explică (pentru gianinap101):

Pai si ce rezolvare propui?