| Breban_Raul_1999 a întrebat:

Salut.De ce mi se restarteaza PC-ul la fiecare 2 secunde? Am incercat sa intru in My Computer sa debifez de acolo dar nu apuc.Ce sa fac? Sa schimb windowsul?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sunt mai multe variante, in orice caz, trebuie sa-l duci la service. poate hdd, placa de baza...

| TheFlyingPaper a răspuns:

Am avut aproape aceeasi problema, iar la mine cred ca e din cauza virusilor. La tine cred ca nu mai rezista Windows-ul, si cred ca trebuie sa il reinstalezi pana nu iti se intampla si mai rau, adica sa nu se mai aprinda. Funda?