| Vider a întrebat:

Salut, de ce nu mă pot conecta prin telefon la un smartwatch, mai exact e boda smart time 100, fac tot ce trebuie și după îmi spune ca,, Nu se poate asocia cu Smart Time 100, Codul PIN sau parola nu sunt corecte", habar n-am de ce cod și de ce parola vorbește.

3 răspunsuri:
| Knu a răspuns:

Cheia de autentificare de la bluetooth.

| Vider explică (pentru Knu):

Pai si ce ar trebui sa fac?

| Knu a răspuns (pentru Vider):

Verifica sa n-aiba o parola predefinita gen 0000/1234. Du-te la setari la telefon, la bluetooth si acolo unde iti apare ceasul, intra la setari avansate si vezi de o eventuala parola. Sau poti incerca sa-l elimini si sa-l adagi iar.