| ThunderXz a întrebat:

De ce nu mai merge laptopul meu?:
Porneste windowsul dar cand ar trebui sa intre in desktop imaginea este neagra si apare sageata in mijloc (in ipostaza de clepsidra). Inainte sa se intample asta am dat peste cablul de alimentare si s-a scos din mufa, ar putea fi de la asta?

Răspuns Câştigător
| Rockett a răspuns:

Ai probleme cu hard-disku atunci. ca totul tine de har ca doar pe el ai windowsul. ai incercat sa il reinstalezi?

9 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie acest lucru si a fost de fapt de la anti-virusul ESET pe care l-am deinstalat folosind Safe Mode.

| Rockett a răspuns:

Daca windowsul iti functioneaza perfect si are doar cateva figuri gen nu isi pastreaza imaginea de fundal sau uneori functioneaza greu. el are licenta si licenta a expirat ori reintaleazal ori descarcati activator de pe google

| ThunderXz explică (pentru Rockett):

Citeste mai cu atentie intrebarea: Nu imi intra in desktop. Se incarca windowsul, si cand trebuie sa intre in desktop imi ramane imaginea neagra si apare doar clepsidra aceea de apare cand se incarca ceva, si asa ramane.

| ThunderXz explică (pentru Rockett):

O sa pun pe cineva sa-mi puna un windows pe stick pentru ca CD-rom-ul este stricat si nu mai citeste CD-urile.

| Rockett a răspuns (pentru ThunderXz):

Ai probleme cu hard-disku atunci. ca totul tine de har ca doar pe el ai windowsul. ai incercat sa il reinstalezi?

| Pandaaa18 a răspuns:

Nu e asta. Şi mie mi se mai întâmplă. Dar după merge, nu? Se încarcă mai greu atâta tot happy

| ThunderXz explică (pentru Pandaaa18):

Stau de 15 minute si nimic. Tie dupa cat timp iti porneste?

| Pandaaa18 a răspuns (pentru ThunderXz):

In maxim 5 minutehappy Du`te cu el la reparat sau schimbă windowsu`.

| Calinel_Aura_2000 a răspuns:

Cred ca ai un virus ceva in el si trebuie sa schimbi windowsul happy

| Paris_Caraman_1990 a răspuns:

Înseamnă ca accidental ai șters ceva din Windows si nu mai procesează sau ai vreun virus care a mâncat din fișierele Windowsului.trebuie sa pui din nou Windowsul si iti va merge.mi sa întâmplat si mie la fel. FUNDA