| AndrEey007 a întrebat:

Salut.
De ce nu pot descarca nimic de pe net? Se descarca si imi arata ca mai are o secunda si ramane asa. Am incercat si cu internet explorer si cu mozilla si tot asa este. Nu stiu ce sa-i fac, ajutati-ma. !

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Cum puteti lucra fara antivirus? Te duci la un prieten si descarci pe un stik USB un antivirus, apoi il instalezi la tine daca o sa-ti permita virusii ( in dependenta de ce virusi ai ). Iti recomand Avira free, se descarca de aici: http://www.avira.com/it/download-start/product/avira-free-antivirus. Acum sper ca ai inteles de ce nu iti permite sa descarci.

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ai un virus clar. Pentru curatire foloseste asta:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

Si daca am inteles ca nu ai antivirus vezi aici :

http://videotutorial.ro/......ial-video/

E valabil 1 an si e free.
Eu il am de anul trecut si n-am avut probleme!

Mult succes! :-bd

| AndrEey007 explică (pentru stlucian):

Dar nu pot descarca ccleaner.

| Andrei_Andutu_1974 a răspuns (pentru AndrEey007):

Da restart

| VladGH a răspuns:

Vrei sa spui ca se descarca pana la 99%, la multi se intampla asta dar solutionarile le au diferite. De obicei se intampla cand ai virusi puternici care impiedica astea. Ai antivirus? Trebuie sa ii faci o curatenie generala, scoti toate buruienile. Daca ai Antivirus, opreste-l si incearca sa descarci.

| AndrEey007 explică (pentru VladGH):

Da se descarca pana la 99%. Nu am antivirus. Ce trebuie sa fac?
?

| VladGH a răspuns (pentru AndrEey007):

Cum puteti lucra fara antivirus? Te duci la un prieten si descarci pe un stik USB un antivirus, apoi il instalezi la tine daca o sa-ti permita virusii ( in dependenta de ce virusi ai ). Iti recomand Avira free, se descarca de aici: http://www.avira.com/it/download-start/product/avira-free-antivirus. Acum sper ca ai inteles de ce nu iti permite sa descarci.

| Buburuzăăăă a răspuns:

Descarca cu Google Chrome e cel mai bun. Eu il folosesc. Daca ai virusi du-l la reparat. Sau reinstaleaza windosul.winking Bafta!

| Andrei_Andutu_1974 a răspuns:

E de la net si mie mi s-a intamplat, dar uite o solutie descarca operahappy. Funda?