| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. De ce nu pot distribui Tells din Tellonym pe Instagram? A picat Instaul? Sau a picat aia de facut story etc? Ce au? Fundă. Stau în Italia

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te enerveaza cineva, il blochezi nu jignesti si nu folosesti injurii sau vulgaritati.
Ti s-a mai inchis un alt cont pe TPU daca imi aduci aminte, asa ca, ai mare grija ca tot repeti aceeasi greseala, fara sa inveti nimic din ea.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Cand te enerveaza cineva, il blochezi nu jignesti si nu folosesti injurii sau vulgaritati.
Ti s-a mai inchis un alt cont pe TPU daca imi aduci aminte, asa ca, ai mare grija ca tot repeti aceeasi greseala, fara sa inveti nimic din ea.