| Kevinn2000 a întrebat:

De ce nu pot face live pe Youtube? Spune că, contul meu nu îndeplinește criteriile de eligibilitate...
Cum pot rezolva problema?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică ești copil... Mucea. Figurezi in evidenta lor ca fiind un copil.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce om rău ești, dude. Dacă era copil, așa îi comunicai?

| Kevinn2000 explică (pentru anonim_4396):

Ok, mersi că mi-ai spus care e problema. Probabil mi-au schimbat ei data, habarnuam, înainte mergea să fac live, dintr-o dată nu mai merge.
Și nu, nu sunt copil. Ai face bine să bagi de seamă ce ți-a spus " Celcestietot " și eventual să schimbi ceva la tine. E doar un sfat foarte util dacă îl înțelegi și aplici.

| Celcestietot a răspuns (pentru Kevinn2000):

Într-adevăr, posibil sa fie din cauza vârstei, așa cum a spus vrăjitorul. Verifică și tu prin setări la contwinking.

| Kevinn2000 explică (pentru Celcestietot):

Nu era din cauza vârstei, aparent s-au schimbat niște reguli. Trebuie să am minim 1000 de abonați ca să pot face live de pe telefon, altfel merge doar de pe PC / laptop.

| Celcestietot a răspuns (pentru Kevinn2000):

Bine de știut. Mulțumesc că mi-ai scriswinking!

| Kevinn2000 explică (pentru Celcestietot):

Cu plăcere. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ai înregistrat o altă dată a nașterii.