| IustinNev a întrebat:

De ce nu pot pune un fisier mai mare de 4 Gb pe un card SD? Adica, am formatat cardul din Fat32 in NTFS si a mers, dar cand il pun in telefon, nu mai recunoaste fisierele, si imi cere sa-i dau format. Solutii?
P.S: Nu este problema telefonului, am incercat in mai multe :Samsung, Allview, LG... nimic

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Lasa-l formatat FAT32! Vezi...merge?

| IustinNev explică (pentru valentin75):

Nu. Nu pot pune un fisier mai mare de 4Gb. Imi spune ca nu am memorie destula.

| K0sti a răspuns (pentru IustinNev):

Fat 32 nu stie fisiere mai mari de 4 GB! Nu ati mai invatat asta? Iar telefonul nu stie NTFS! Greu!