| Cataljn a întrebat:

De ce nu primeste o persoana de la mine mesajele pe facebook in posta? dar eu le primesc de la acea persoana. dar daca acea persoana intra pe mine si da click pe mesaje, sunt acolo mesajele... care e problema? se poate da mute? din greseala...

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Daca un este online sau daca nu te are la prieteni, uneori incercam sa trimit mesaje unora pe facebook, persoane publice sau diferiti mentori si imi arata trebuie sa platesc pentru ajunge mesajul meu la el, astfel mesajul ajungea in spam si nu putea fi vizualizat. funda...

| Dancescu_Alex_1996 a răspuns:

Salut. am gasit rezolvare la aceasta problema. Cel care are problema intra pe facebook. sus unde sunt cereri, notificari, mesaje. dati pe mesaje dupa dati pe "Vezi toate mesajele". scrii la "cauta" numele prietenului tau. dai pe el. iti apare lista cu mesaje... dai sus pe "Actiuni" iar dupa dai pe "nu este spam" si atat happy