| Junseng a întrebat:

De ce se strica procentajul unui telefon, adica spre exemplu la 13% are un fix sa se stinga ne-mai avand baterie? O solutie si o cauza pentru problema asta.Mentionez din propria experienta ca inlocuirea bateriei cu una noua nu este o solutie.

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Poate te ajuta articolul asta

https://www.mobilissimo.ro/......um-se-face

2 răspunsuri:
| iKireS a răspuns:

Mi se intampla si mie. am schimbat bateria. degeaba

| adelinabhg2 a răspuns:

Bateria ta s-a stricat, trebuie sa fie reparata surorei mele nu-i tine nici o ora bateria si s-a dus la Orange sau depinde de tl tau si til repara depinde cu plata NU STIU DACA ESTE BINE DAR AM RASPUNS CAT DE CAT