| Elena567223 a întrebat:

De ce trebuie sa-mi inchid telefonul pe parcursul unui zbor cu avionul?

Răspuns Câştigător
| Măgduț a răspuns:

Nu mai este nevoie, acum toate device-urile au acea *optiune* de *mod avion* si poti tine telefonul aprins pe toata durata zborului, si sa te bucuri de vizionat un clip pe care il ai in memorie, jucat, ascultat muzica, etc... happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nevoie sa il inchizi, doar sa il pui pe modul avion ca teoretic sa nu interferezez undele cu aparatura avionului

| cristimihailov a răspuns:

Nu mai trebuie. Doar la decolare si la aterizare.