| yoval4 a întrebat:

De ce vad video filmat cu gopro hero 3 la rezolutie de 4k sau 1080p in refresh, adica se aude cu intrerupere si video tot. Cum sa fac sa se vada fluent?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Deja pentru 4k ai nevoie de pc... destul de performant...

| yoval4 explică (pentru sltlp):

Pai cand am filmat prima data se vedea 4k si cand sa mai filmez inca unul la 4k nu mai il vedeam fluid, ci in refresh.

| sltlp a răspuns (pentru yoval4):

Incearca sa dezactivezi efectele vizuale la pc. Foloseste alt player(De preferat cu accelerare grafica).

| horia2012 a răspuns:

Incearca alt mediaplayer. KMPlayer 3.4
http://filetrip.net/dl? xaSpbQaq5P

| AlinChis a răspuns:

Pune apoi rezolutia pe automat si laso cateva min si apoi o pui inapoi pe 1080p!