| Laur195 a întrebat:

Salut, de ce Youtube de cateva saptamani ma tot aboneaza la canale cu care n-am treba? Si nici nu sunt romanesti, sunt ba arabe, ba turcesti...ce naiba sa fac? Deja am vazut ca m-a abonat la 85 de canele

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Mai mult ca sigur, contul ți-a fost spart.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti alt cont. Youtube nu te aboneaza de capul lui.

| RAY a răspuns:

Singur? mai are cineva parola ta?

| Laur195 explică (pentru RAY):

Da, nimeni nu o mai are...

| siriusblack98 a răspuns:

Cineva sta pe contul tău. Dacă te-ai logat acasă la cineva sau pe device-ul altcuiva, se explica.

| GPA a răspuns:

Schimba parola contului conectat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, fa-ti alt cont

| Ana1687 a răspuns:

Este simplu, cineva e pe contul tau, tot ce poti face e sa schimbi parola sau sa iti faci un cont nou

Răspuns utilizator avertizat