| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
De ceva timp am aplicația YOU BRD și efectiv sunt plin de nervi pentru că NICIODATĂ, dar efectiv NICIODATĂ nu îmi apare notificare când îmi întra banii pe card (aka bursa).
Altora le apare, dar mie nu.
La permisiuni e bifat, în setările aplicației nici nu văd să aibă.
Ce ar putea sa aibă de nu-mi merge?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe Facebook sunt specialisti care se pricep. poate ar fi bine sa iei legatura cu ei! Un grup in care sunt inscris si eu: Mobilissimo. Mai cauti si tu!

4 răspunsuri:
| margota a răspuns:

Sigur este in setari undeva! eventual dezinstaleaz-o si instaleaz-o din nou!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dar setarile telefonului la notificari le-ai verificat? Uita-te pe aici poate te ajuta: https://bit.ly/3jp9Knu

| Anonimu7041 a răspuns (pentru margota):

Nu merge

| Anonimu7041 a răspuns (pentru Salontanul):

Am încercat și nimic. Este singura aplicație care îmi face asa ceva.