| Pietricel a întrebat:

De ceva timp am ping mare peste tot. Pe csgo 150/200 pe samp 100. Am fyberlink 300 de la digi. Ce pot face? Help si fast.

7 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Mai e cineva connectat la el?
Vezi nu-ti face windowsul update sau ceva program?

| Pietricel explică:

Ajutttttttttttor

| BogdanDavidZ a răspuns:

Dai reboot la router, i-ai mai dat reboot vreodata?

| Pietricel explică (pentru BogdanDavidZ):

I-am dat de nu stiu cate ori.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

E si normal din moment ce ai internet de la firma aia de 2 lei.

| Pietricel explică (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

De 3 zile mi se intampla. De csnd e cu ninsoarea. Inainte mergea perf.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns (pentru Pietricel):

Pai si mie cand a fost ninsoarea aia mi s-a luat internetul 2 zile.