| Ggallin a întrebat:

De ceva timp bateria de la telefon s-a umflat. Am dat comanda de baterie dar mi-e frica sa nu explodeze bateria pana vine cea noua. Imi puteti zice cat timp ma mai poate tine bateria asta umflata?

Răspuns Câştigător
| francut a răspuns:

Nu risca! Daca nu te poti lipsi de telefon cateva zile, foloseste altul mai vechi.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu n-aş risca să mai pun la încărcat o baterie umflată. Poate face BUM!

| Elena9328 a răspuns:

Mai tine.
Până când vezi că ți se descarcă telefonul foarte repede.

| Victoria18 a răspuns:

Cum naiba mai poti sa utilizezi telefonul cu bateria umflata!? Poate exploda in orice clipa. Ne intrebi pe noi cat te mai tine? De unde sa stim noi? Asta stie doar Dumnezeu.

| denisTiky a răspuns:

Tine mult, un prieten de-al meu avea la fel, dar nu s-a intamplat nimic, si acum are telefonul si bateria aproape ca nu mai incape acolo dar nu s-a intamplat nimic.