| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ceva timp, de cam 1-2 luni imi merge netul ft greu, sunt pe RDS, digi, In Arad. Mai demult de ex pe Youtube mi se incarca in 0 sec pagina, acum dureaza vreo 10 sec sau alta data imi da fail, la fel si pe whatsapp, imi poate dura si un minut pana trimit un mesaj. Mai demult aveam vreo 30 ping in jocuri acum am 50+ mereu. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Diegoxyz a răspuns:

Pe ps4 poti face ceva, daca vrei iti las link ca sa ai net mai bun

| alina2k18 a răspuns:

Da un restart la ROUTER.

| gabicoo a răspuns:

Încearcă să bagi cablul direct în PC și vezi cum merge. Problema poate fi la router. Dacă merge bine pe cablu încearcă să resetezi routerul. Sau cumperi unul nou!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cred ca lucreaza oamenii la retea sau au probleme generalizate. Iasi aici, am avut probleme similare saptamana trecuta.