| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp nu mai merge sonorul la desktop (Onboard). (Am toate driverele actualizate). Am incercat chiar 4 perechi de difuzoare si tot nu merge. Cam ce ar trebii sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Dai drumul la ceva cu redare continua de sunet (muzica, film etc).
Dai dublu click pe iconita difuzorului (in coltul dreapta-jos), va aparea mixerul audio.
Vezi daca nu este careva din reglaje pus pe "Mute" sau daca volumul nu este spre minim.

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Am patit si eu asta. Am dezinstalat actualizarea la driverul audio

| anonim_4396 explică (pentru RaduMihaiRadu):

Merci!