| paul0507 a întrebat:

De ceva timp nu mai pot sa vad pe Facebook, unde am cererile de prietenie, feature-ul "you may know" sau in romana poate ii cunosti. Cum as putea sa rezolv aceasta problema? P.S. am trimis raport la Facebook, si de o saptamana astept.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi siteul lor defect asta e nu mori fara Facebook, ocupă te de școală.

| paul0507 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ba, daca nu ai un raspuns clar, mai bine taci. mersi de indrumarea ta de care nu aveam nevoie sa o aud.