| NOTICE a întrebat:

Salut..de ceva timp nu-mi mai merge tatstatura la laptop(adica nu raspunde cand apas pe vreo tasta)si mi s-a dus licenta la windows...intrebarea este cum pot sa schimb windows-ul daca nu functioneaza tastatura
P.S am incercat si cu alta tastatura cu USB si tot nu merge.
va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Nu vede tasttura usb in timpul instalarii, nu e o solutie.
Incearca sa activezi windosul actual.
Bafta

| NOTICE explică (pentru CataC):

Da. da cand incerc sa-l activez prin internet nu imi merge serial-u.

| CataC a răspuns (pentru NOTICE):

Cauta pe internet solutii, poate nu e serialul bun, nu-ti pot da sfaturi de hack, dar sunt. happy

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Nu se poate fără tastatură, schimbă tastatura