| GroparuVesel a întrebat:

De ceva vreme a aparut update-ul acela la Facebook Messenger in care poti sa schimbi culorile la chat etc. Mie nu imi apare optiunea aceea. Am un Sony Xperia SP (din august 2013) cu android 4.3, toate update-urile la Facebook Messenger (inclusiv asta) si nu stiu de la ce ar putea sa fie. Aveti vreo idee / solutie?

3 răspunsuri:
| hippobaws a răspuns:

Descărca aplicația Messenger --->>apoi intra într-un mesaj și apasă pe butonul de opțiuni al telefonului și te va redirecționa acolo.Baftă!

| GroparuVesel explică (pentru hippobaws):

Si in cazul in care nu exista buton de optiuni al telefonului la Xperia?

| Casmir a răspuns:

In cazul in care nu ai buton de optiuni la xperia in chenarul cu mesajul iti apare un fel de sageata, dai acolo si te va directiona la optiuni.