| Vladuț564 a întrebat:

Salut, de ceva vreme îmi apar linii orizontale pe monitor, de la ce poate fi aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Phux a răspuns:

Probabil este placa video. Incearca alt monitor/placa video si vezi daca iti face la fel.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Placa video e in curs de mumificare. Adica se duce, ai nevoie de alta.
Ca sa fii sigur, incearca monitorul la alt calculator. Daca face la fel, el e de vina, si te poti pregati sa iti iei altul, altfel, e placa video.

| untu a răspuns:

E de la pixeli si sunt probleme cu placa video! Du-l la un service autorizat din localitatea ta!

| alex495 a răspuns:

Au murit" pixeli, trebuie sa ti iei alt monitor daca vrei sa scapi de alea.

| iwefgOficiall a răspuns:

Trebuie sa schimbi cablul de la monitor

| mario366 a răspuns:

Verifica cablul de la monitor (cel care e conectat in pc) si vezi daca dupa ce il fixezi daca e scos sau nu-i pus bine vezi daca iti mai apar dungi daca da trebuie sa il schimbi daca si atunci iti mai apar ar putea sa fei de la placa video.