| Dang33r0us a întrebat:

Salut,de ceva vreme intampin probleme la internet, acesta mi se deconecteaza repetitiv, picand chiar si de 10 uneori si de mai multe ori in doar 5 minute,este frustrant, nu pot sa vad un film sau sa ma joc, nici chiar sa ascult muzica pe yt ca-mi pica brusc, avand net de la RDS am sunat la ei, mi-au trimis 2 baieti sau uitat ici colo, au zis ca nu e nimic de la ei, totusi, am observat ca netul pica mai mult ziua intre orele 12pm-10 am, dupa ora 11 seara merge relativ ok, nu prea mai pica, ce as putea face sa remediez problema sau sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reteaua prea incarcata.

| Dang33r0us explică (pentru darrio2007):

Pot face ceva in legatura cu asta? inainte nu aveam astfel de probleme cu internetul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dang33r0us):

Da, te muti de pe RDS. Sunt prea multi utilizatori si asa se intampla. Sau, iei un adaptor wireless pentru PC si iti dai hotspot de pe telefon.