| Bl0w a întrebat:

De ceva vreme mi-am schimbat windows-ul pe laptop.As vrea sa fac ceva sa pot naviga pe net si de pe laptop cu ajutorul cablului de la internet ce il am la PC sau cu ajutorul routerului wireless.Am incercat sa bag si cablul in laptop si nu merge si am incercat sa il conectez prin wireless cu ajutorul routerului si nici asa nu merge.Ce sa fac sa mearga, nu prea stiu ce drivere sa instalez.Laptopul este Acer aspire 5515.Ma puteti ajuta? Dau funDawinking

Răspuns Câştigător
| dNNb a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie din cauza de la laptop dar daca ai incercat cu cablu(de net)s-ar putea sa fie probleme suna la cei upc sau pe ce esti tu si spune-le dc nu merge sigur o sa rezolve cevawinking Funda?

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cauta pe google driverele cred ca o sa le gasesti pe site la Acer.Succes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai trebuie sa istalezi drivere pentruplaca de retea si pentru placa wireless.