| Maripapaia a întrebat:

De ceva vreme, pe Instagram, cand pun ceva la story(poveste) se uita si persoane care nu ma urmăresc si pe care nici eu nu le urmăresc. Cum este posibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! happy
Daca ai profilul setat pe public, e foarte simplu pentru oricine sa iti acceseze postarile si story-le happy
Poate ai lasat comentarii la alte postari si oamenii intra de curiozitate sa vada cine esti happy
Si eu am 300 de urmaritori, urmaresc 250 si la story am constant de cateva saptamani 600-650 de instagramari laughing)