| KingOoO a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat un iPhone 5S de 32GB.

Am creat un cont iCloud si am facut toti pasii, dar cand am mers in App Store imi cere asocierea contului iCloud cu iTunes.

Am facut totul si la modalitati de plata am bagat: Niciunul, dar la adresa de facturare imi cere Adresa si nr. de telefon. Am bagat adresa si am putut sa descarc aplicatii de pe App Store.

Am descarcat: OLX, Shazam, Youtube.

Intrebarea mea este ca va trebui sa platesc ceva? Nu aparut nimic despre cat costa sau ceva, doar OBTINETI >- Instalati.
Pot sa descarc tot ce doresc de pe App Store ca pe Magazin Play? doar ca si acolo costa unele aplicatii. dar normal ar trebui sa scrie cat costa si daca doresti sa achizitionezi.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Atata timp cat nu ai bagat cardul nu are ce sa iti vina de plata.