| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, de Curand am achizitionat un mouse Marvo M302 si am probleme cu diverul, mouseul este RGB iar din driver nu merge, luminile s-au stins, am incercat dezinstalare la driver, reinstalare, ce-as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Mariushgv a răspuns:

Schimba bateriile

| Stecer a răspuns:

Ai putea sa il returnezi.
si am si eu o intrebare pentru tine: am acelasi mouse si am intrat pe marvo-tech.com si nu am gasit driverul, poti sa imi dai un link la driver te rog?

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru Stecer):

Nu-l lua! Eu am aflat ca nu e bun si mi-a buguit plug&play ul de la el.