| Alexxino97 a întrebat:

De curand am cumparat o husa cu acumulator pentru s3 mini. Si nu inteleg de ce dupa ce dau pe butonul de pornire al husei nu incarca telefonul. Se aprind doar beculetele care dupa cateva secunde se sting..si in putinele dati in care dupa ce apas butonul de incarca telefonul palpaie beculetele. Cand bag incarcatorul de la priza in husa am 2 optiuni..adica dau pe butonse incarca husa dau inca o data se incarca telefonyl prima data. Deci nu as putea spune ca conectorul de la husa nu face contact cu telu. As ramane recunoscator daca mi.ati putea da niste sfaturi sa rezolv problema. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Albertuzzu_Albert_2000 a răspuns:

Schimbo,cumparati alta husa sau verifica daca incarcatorul sau telefonul are ceva in neregula