| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de curand am cumparat un laptop Acer A515-51G-57DS si as vrea sa îi mai pun o placuta de 4 GB ram, in acest caz voi pierde garantia?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am dus la un service si mi-a montat placuta fara probleme si fara sa pierd garantia laughing deci e ok laughing

| iAMVi a răspuns:

Da.

| bystefu a răspuns:

Da,dar daca te duci la un centru autorizat, ei iti vor da un certificat in care atesta ca s-a umblat profesional in el si garantia inca mai e valabila.