| robandu99 a întrebat:

Salut..de curand am facut backup pe un iphone 4s si acum imi cere activarea icloud..problema e ca nu mai stiu parola de la vechiul cont si nul mai pot activa..am vazut pe net niste aplicatii pentru computer cu bypass activation icloud dar mereu cand vreau sa le descarc imi apar ceva teste online si sunt taxabile...deci daca a reusit vreunul dintre voi sa faca bypass la activare va rog mult sa imi trimiteti pe mail aplicatia cu care pot face bypass..mailul meu:ceclanalinvasile@yahoo.com..Dau funda celui ce ma poate ajuta sa rezolv aceasta problema.

2 răspunsuri:
| robandu99 explică:

Numi mai amintesc nici idul de recuperare si nici intrebarile de soguranta..contul a fost al surorii mele si la facut la repezeala... daca are cineva o aplicatie care sa functioneze si sa faca bypass. Ias fi recunoscator daca miar trimiteo pe mail...:-)

| Sika13 a răspuns:

Salut de ce nu incerci sa iti recuperezi parola de la icloud?