| Claudiu2895 a întrebat:

Salut de curand am facut un schimb de telefoane am dat un Nokia c1 pe un Samsung gt-b3310 telefonul Samsung mergea bine pana inainte sa bag cardul meu micro sd. Dupa ce am bagat cardul a inceput sa mearga greu, cand il sting mi se reseteaza tot si ora si data si imaginea de pe desktop acum cateva minute nu stiu ce i-am facut dar nu se mai vad nici contactele in agenda. Voi care aveti acest telefon vi s-a intamplat asta daca da spuneti-mi daca ati rezolvat problema?

3 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

---——-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\—\
——--/—//————-\\—\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\
-/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\-\ -
(-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)—)-)
-\————\/--/—\—\/————/
--\———— /——\-————/
—\-———-(———)———-/

| Claudiu2895 explică (pentru Bogatasul):

Dupa numele tau se vede ca esti un taran manelist si prost.Atat te duce capu daca nu stii sa raspunzi la o intrebare nu mai intra sa raspunzi tu. Manelareeeee.

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Simplu! un telefon Samsung slabut gen ca al tau sau ca al meu (am tot un GT(doar ca eu am star 2 care e mai evoluat)) dar in fine! Un GT suporta 3-4-5 GB si nu mai mult! deci nu ai facut bine schimband telefoanele! sfatul meu este: sa faci schimbul inapoi si sa amanetezi telefonul tau! strange inca cativa banuti si ia-ti un ( https://www.youtube.com/watch?v=WWy85PJbleI ) OT991