| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, de curand am facut update de la windows 7 la 10 si trebuie sa instalez placa de retea dar problema este ca eu nu stiu ce fel de driver imi trebuie, am inteles ca pot sa il downloadez de pe internet dar nu stiu pe care sa il instalez.

1 răspuns:
| Al3xbC a răspuns:

De ce nu te duci la un service de calculatoare? nu te costa mai mult de 30de lei(maxim), iti instaleaza toate drivirele si programele de care ai nevoie si nu te chinui o zi intreaga sa gasesti tot ce iti trebuie.