| Deagle01 a întrebat:

Salut de curand am intrat in posesia unui telefon ZTE Racer 2... Acesta avand sistemul de operare Android 2.2(froyo), as dori sa dau un update pana la 2.3 sau pana la 4.0... Stiti vreun program? Dau fundawinking Multumesc

Răspuns Câştigător
| Darcklight a răspuns:

De preferat ar fi sa te duci la un service Gsm, pentru ca pe net e riscul de a virusa telefonul!

| Deagle01 explică (pentru Darcklight):

Multumesc... Doar ca am dat la un Samsung galaxy Mini un update la S.O. cu Samsung Kies... k o sa ma interesez la un service GSMwinking Felicitari pentru fundawinking

| Darcklight a răspuns (pentru Deagle01):

La 2.3 ai dat?

| Deagle01 explică (pentru Darcklight):

Da

4 răspunsuri:
| Deagle01 explică:

Da